Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Bütün gün yalnız kalmak kediyi üzer mi?

gulpolly
gulpolly

166


Merhaba,


Biz yoğun çalışma temposu olan bir çiftiz ve eve geliş saatimi akşam 8-9 u buluyor. Kedileri çok seviyoruz ama sahiplenirsek sürekli evde yalnız kalacağı için endişe ediyoruz. Sakin karakterli iki kedi alsak sizce mutlu olurlar mı? Tüm günü yalnız geçirmek kedileri çok üzer mi? Köpekler kadar insana meraklı olmadıklarını düşünüyorum o açıdan kedi evde olabilir gibi geliyor bana ama bilenlere danışmak istedim.


8 Cevap

Badems
Badems

12123


Çok yavru ise sıkıntı olur, ama biraz yetişkinse buna alışıktır zaten. Eve geldiğinizde bolca ilgilenirsiniz hiçbir problem olmaz :)


tunagurdal
tunagurdal

905


Tek kedi alırsanız eğer evde sürekli yalnız kalmak onun için bir sorun olur ancak iki kedi de ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Genelde sizin ki gibi durumlarda 2 tane yuvalandırma yapıyorum. Daha giden yuvalardan herhangibi sorunla karşılaşmadık. Ancak eve geldiğiniz de belirli bir saat belirleyip iki kediylede bolca ilgilnenin belirli oyuncakları olsun derim.


patkam
patkam

115790


Aslında bence kedinizi o riske atmayın siz evde yokken vazo ayna...v.b şeyleri kırıp kendilerine zarar verirlerse? ve suyu yemeği azalır


MelekCicioglu
MelekCicioglu

584


ahahahha. :D bizde de aynı sorun var. Ben evden çıktığım zaman eve tekrar geldiğimde bana soğuk davranıyor. Yani küsüyor.


Badems
Badems

12123


Hepsi küsüyor :) Evden çıkarken arkamdan öyle bir bakıyor ki, işten ayrılasım geliyordu onun yüzünden. Eve girerken de kapıda bekler, içeri girdiğimde kendini yere atıp göbeğini açardı ^^ hala yapıyor büyümeleri hiçbir şey değiştirmiyor


bilgehan17102005
bilgehan17102005

2613


üzer moralini ve pisikolejisini de bozar


pegasus
pegasus

2371


Çok üzülür size karşı iyi davranmaz


Haysevcagla
Haysevcagla

672


Bence ona arkadaş sahiplenin


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1422 Görüntüleme
8 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor