Stomatit Dis Eti Enfeksiyonu

pinarcaya

Arkadaslar sokakta baktigim bir kedide surekli dis eti enfeksiyonu oluyor. Antibiyotik igne yapiliyor. Bir sure sonra tekrar basliyor. Lazerle kizarik bolgeler yakildi. Ama hala bazi bolgelerde kizariklik devam ediyor. Boyle bir sorun yasayanlar tecrubelerini paylasirsa cok sevinirim.

4 CEVAP

Ben de tedavi ettirdim birkaç ay önce ve tekrar başladı. Genetik dedi veteriner. Açıkçası bir kez daha yaptırmak istemedim o yüzden hemen. Şu an doğal yöntemler deneme aşamasındayım. Rlma sirkesi ve çok çok az sarımsak sürüyorum. Zararlı olduğu söyleniyor sarımsağın ama deneyip çok memnun kalanlar olmuş. Belki araştırabilirsiniz

pinarcaya

Hem maddi hem manevi olarak cok yoruldum. Elma sirkesiyle kizarik bolgeyi mi siliyorsunuz?

Evet birkaç gündür onu deniyorum su ile seyreltip. Bir de böyle deneyelim

pinarcaya

Bende cristaliyn var. Nasil yaziliyor bilemedim. O da agiz icine uygulaniyor. Siz sirke diyince aklima geldi. Ben de onu deneyeyim. Ise yarar bisey bulursaniz lutfen haber verin.