Advance Kısırlaştırılmış Kedi Maması?

Kevserhaksever

Daha önce kullanan bilgisi olan var mı? Ya da kısırlaştırılmış erkek kedi için önerilebilecek bir mama ?

6 CEVAP

Natkarat

Kedinizin kilo, hareket ve su içme problemi yoksa ayrıca kısır kedi maması almanıza gerek yok bence. Ben mevcut mamasıyla devam ediyorum. Ölçülü verdiğim için kilo problemimiz olmadı ama ara ara mama dilenmesine dayanmak üzücü olabiliyor. Kıyamayıp ölçünün dışına çoğu zaman çıkmama rağmen kilo artışı yaşamadık. Aksine daha dengeli duruyor kilosu. Kısır değilken daha iriydi.

bademthecatt

Advance hindili kısırlaştırılmış mama kullanmıştık tüylere çok iyi geliyor somonlusu daha iyi geliyormuş tavsiye ederim

Kevserhaksever

Erkek kedim olduğu için almam gerek şuan hala normal mama kullanıyorum advance somonlu ve memnunum 2 haftaya yakındır kullanıyoruz tüyleri daha az dökülüyor. Ama benim kedim 8 aylık ve 5 kilo o yüzden korkum var açıkçası bilemiyorum. Kısır almak zorunda hissediyorum çünkü kedim asla doymuyor

Kevserhaksever

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için ♡

Ne kadar süre önce kısırlaştırdınız? Bende erkek kedimi kısırlaştıralı 40 gün oldu şuanda proplan ın yavru ile kısırı karıştırarak veriyorum sanırım bir süre daha böyle devam edicez çünkü hala alışamadı kısır mamaya

Kevserhaksever

3 hafta olacak bende henüz geçmedim kısır mamaya şuan ki mamasının bitmesini bekliyorum. :)