İç Parazit İçin Caniver Mi Tenizol Mu ?

cuneytsahin

Anket

Caniverm
(16 oy)
Tenizol
(22 oy)
Diğer
(10 oy)
Toplam (48 oy)

Herkese merhabalar, kedilerim için veterinerden iç parazit tableti alıcam. Önerdiğiniz bi marka var mı ? Ben Caniverm ile Tenizol arasında kaldım. Hangisi daha etkiledir ?

12 CEVAP

Bizim veterinerimiz caniverm uyguluyor bence onu tercih etmelisiniz bizde bir problem olmadı.

Catloveerr

İkisi de olur bence. Bi ara biri caniverm tüm parazitlere etki etmiyor demişti veterinere sordum zaten parazit hapları hepsine etki etmiyormuş eğer haptan sonra kusma gibi belirtiler gösterirse parazit tedavisi yapıyolarmış

TATA4242

Caniverm ve tenizol kıyaslanır ise tenizolun daha çok parazite etki ettiği görülür.Bu sebeple tenizol daha iyi.Her ikisindende iyi olan ise iç ve dış parazit için olan broadline ürünü,tüm parazitlere etki ediyor.Hap yutturmak zaten başlı başına işkence,veteriner yapsa bile ginede haplar tüm parazitlere etki etmiyor.

cuneytsahin

1 Paket Tenizol 10₺

cuneytsahin

Teşekkür ederim :)

cuneytsahin

Var mı ikisi arasındaki farkı yazabilecek ?

cuneytsahin

Yeni bi marka daha buldun Aniprazol diye. Hangisi daha iyidir acaba ?

Merhaba bende bi vet arkadaşım vasıtasıyla tenizol kullanmamın iyi olacağını söyledi. Fiyat nedir aşağı yukarı acaba bi bilginiz var mı

Tenizol nerden alabiliriz

Yardimci olur musunuz acaba

Esrakutlu

Bende almak istiyorum tenizol internetten alınabilir mi acaba. Veteriner tenizol icirmidti kedime birde dış parazit yapmıştı 100 lira vermiştim. Daha uyguna gelirse almak istiyorum

gogoo

tenizol aldım bugun veterinerden 5 tanesini 100 liraya
en iyisi tenizol dedi