Petlebinin Sokak Hayvanlarına Gönderdiği Maam

Petlebinin ürün yanında sokak hayvanlarına gönderdiği mamanın markasını biliyormusunuz güvenilirmidir ve kızım zorla o mamayı istiyor kendi mamasını verdik sokak hayvanlarına

6 CEVAP

semihcanakici neden yanlış olsun aklındaki soruları sormuş duyarlı bir site diye her yere her şeye güvenecek değiliz sizin yorumunuz yanlış bana kalırsa

semihcanakci

sizce güvenilir olmasa öyle bir ürün gönderirler mi? evet belki sizin aldığınız kaliteli mamalardan besin değerleri düşük olabilir fakat güven lafını kullanmanız oldukça yanlış.

Badems

Ben bahsettiginiz markayi kullanmadim, kokusunu da bilmiyorum acikcasi o yuzden :) Ama dedigim gibi kaliteli olduguna inanmiyorum. Bahsettiginiz mama fiyat ve icerik acisindan ucuz/yetersiz. Ev kedisi icin kesinlikle hayir, fakat dedigim gibi sokaktaki kedilerin durumunu ve beslendigi yerleri dusuncek olursak onlar icin olabilir. Gonul ister ki hepsi Royal Canin, Pro Plan, Hill's ile beslensin. Bahseilen mamanin icerigine baktiniz mi hic? Bolca tahil urunu var, yani aslinda olmamasi gereken olsa da dusuk miktarda olmasi gereken. Misir, bugday, bugday kepegi, misir gluteni vs daha da gidiyor. -Bu arada yukaridaki yorumu yanlislikla begenmisim, dusunceye katilmiyorum.-

Hevra

Dr. Sacchı kuzu etli kedi maması

Badems

Kediler her zamamn goody, whiskas tarzı mamalara daha çok istekli olurlar. Sokaktakiler için aldığım mamaları ne yapıp edip bizimki paketi delerek ulaşıyordu. Aç kalmalarından iyidir ya da çöpten ne olduğu belirsiz zehirli şeyleri yemelerindense :)

patkam

Markası= Dr. Sacchı
Bence kaliteli ve besliyeci bir ürün farkettiyseniz hiçde koku yok :)