Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

!!!!Acil!!! 1 aylık rottweiler(erkek) bakımı!

Veteriner-Enes
Veteriner-Enes

792


1 aylık rottweiler aldık.ben buna sütü ne aralıkla vermeliyim kuru mama kullanmalımıyım.(verdim yiyor) aşı attırmalımıyım ne sıklıkla hangi aşıları attırmalıyım.tuvalet eğitimi verebilirmiyim(nasıl veririm?) acil bir yardımcı olursanız sevinirim.


3 Cevap

kediasktirr
kediasktirr

2164


kuru mama bır deneyın .ama daha ıyısı ısıtıp sut vermektır herhalde.sız genede ınternette bı arastırın.vete goturun


rnt
rnt

5741


Merhaba. Normalde 6 hafta olana kadar anne sütünü kesmemek en iyisi. Ama anne yanında değilse günde 3-4 kez belirli zaman dilimlerinde besleyebilirsiniz. (4 aya kadar) kuru mamakonserve mama ile karıştırarak verebilirsiniz. 6-7 aya kadar kuru mamaya sonrası için bir kısırlaştırma olacaksa kısırlaştırılmış mamaya geçiş yapabilirsiniz. Çünkü bu cinslerde genel olarak kilo ciddi sorun teşkil etmekte. Aşıları için de iç ve dış parazitleri sonra da bebeklik aşılarını yaptırabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey evcil dostunuzu tüm bebeklik aşıları yapıldıktan sonra dışarı çıkarabilirsiniz. Yoksa dışarıdan rahatlıkla hastalık kapabilir. Yine aşılar tam bitmeden kesinlikle yıkamayın.


Veteriner-Enes
Veteriner-Enes

792


ARKADAŞLAR AĞLAYIP DURUYORDU BİRİ YANINDA OLMAYINCA ÜZÜLÜYORDU.ANNESİ ARKADAŞIMIN BİR KAÇ AY DAHA KALSIN DİYE BIRAKTIM.YİNEDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
603 Görüntüleme
3 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor