Vitamin Önerisi? Viyo Kullananlar?

onurtemiz

Kedimin genel sağlığına katkıda bulunmam ve bağışıklığını güçlendirmek için vitamin arayışı içersindeyim. Kilo alsın istiyorum sağlıklı bir şekilde. Viyo markasını dediler ama hangi ürününü kullanacağımı bilmiyorum.

8 CEVAP

onurtemiz

VitaliCat için yorumlarınızı alabilir miyim?

cuneytsahin

Büyük kedimde 6 aydır kullanıyorum, 4 aylık yavruyken başladık tüy dökümünü azalttı, tüyleri pamuk gibi oluyor, hacim olarak da kedinin büyümesine fayda oldu diye düşünüyorum. Genetik mi yoksa vitaminlerden oldu bilmiyorum. 7 Aylıkken veterinere götürdüğümde veteriner kedimin bağışıklığının yüksek olduğunu, 7 aylık olduğu halde 1 yaşındaki bir kedinin gelişmişliğine ve hacmine sahip olduğunu söyledi. İlk aldığım kutudaki hapları katur kutur leblebi gibi yiyodu ama yeni üretim serilerindeki hapları yemiyor. Büyük kedime her gün 1 tane elimle yutturuyorum. Küçük kedime de hap yutturma enjektörü ile yutturuyorum. Üzerinde ne kadar kullanman gerektiği yazıyor. Hergün 1 tane düzenli olarak devam edersen faydasını görürsün. Kesinlikle tavsiye ederim. Biyoteknik falan ya da multivitamin macunlarına çok para vermene gerek yok.

Affaccann

Viyo iyidir yavru kedilerimde hep kullandım çok seviyorlar ayrıca iştah açtığınıda gözlemledim

onurtemiz

Cüneyt
Genetik mi yoksa vitaminden dolayı mı geliştiğini bilemedik burası soru işareti oldu ama fiyat performans olarak dediğiniz alabilirim araştıracağım

Affacan
Viyo nun hangi ürününü kullandınız 7x30 olan mı ? Yoksa 150ml olan mı

Affaccann

7x30 kitten olanını kullandım çok memnun kaldım fiyatı pahalı ama kesinlikle öneririm aslında daha çok probiyotik bir takviye

onurtemiz

150 ml olanla çok fark var mıdır ki acaba şırınga ile versem daha uzun dayanır

Affaccann

bilmiyorum tercih meselesi karar sizin