Dreamies Ördekli

İnternette insanlar dreamies ördekli kullandıktan sonra kedim kustu gibi şeyler yazmışlar, bunu diyen kişi sayısı da az değil. Migros indiriminden aldım ama daha önce ördekli olanı kullanmamıştım, sorun yaşayan var mı?

23 CEVAP

BalliBadem

Ben 2 kez balıklı alıp kullandım sorun olmadı

BalliBadem

Abur cubur gibi zaten arada sırada alınmalı onlarında hakkı

Catloveerr

Dreamies whiskas ürünü mü?

Catloveerr

Teşekkür ederim öğrendiğim iyi oldu zaten kedim hiç sevmemişti. Bi arkadaşımın kedisinde de kusmaya yol açmış

gizemtrbl5

Bende ördeklisini kullanıyordum kedim için benim kedimde kustu bende kusunca bıraktım kullanmayı

BalliBadem

Acaba ördeklide mi sorun merak ettim neyse yine alırsam ördekli almam

Evet sağlıksız olduğu için bende senede bir iki defadan fazla almıyorum hazır ödül mamalarını.

Ben sabah kedimi tarayıp kulak göz ağız temizliğini yaptıktan sonra aferin amaçlı 5-6 tane verdim. Aşırı sevdi ve kusma gibi bir şey olmadı. Ama bu kadar kötü yorumdan sonra bir daha almayı düşünmüyorum, alırsam da belki seneye Migros indiriminde balıklıyı denerim. Kedime Haftada 6 taneden fazla vermeyeceğim ve sokak kedilerine de verip paketi hızlıca bitireceğim.