Dreamies Ördekli

İnternette insanlar dreamies ördekli kullandıktan sonra kedim kustu gibi şeyler yazmışlar, bunu diyen kişi sayısı da az değil. Migros indiriminden aldım ama daha önce ördekli olanı kullanmamıştım, sorun yaşayan var mı?

23 CEVAP

srplzngl

katılıyorum. ben veterinere giderken bile yanıma kedimin kendi ödül mamasından alıyorum. tekniker dreamies yedireceğine onu yedirsin diye.

muffincookie

Ben somonlusu u denedim sükak kedilerine ama mars ürünüymüş zaten dreamies.Ztn ödül mamaları az veriliyor.Ben de sıkıntı çıkmadı

Her çeşidini denedim ördekli de denedim hiçbir sorun olmadı. Çok vermediğin sürece sorun olmaz günde 6 tane veriyordum.

kayrae

whiskas’ın ürünü sonuçta. hiç almamak en doğrusu.

kayrae

daha güzel ödüller varken ayda yılda bir bile olsa benim içime sinmez şahsen.

Haklısınız ben de genelde ödül maması olarak fırında pişmiş ciğer, çok az kaşar peynir gibi şeyler veriyorum, bir yandan da oğluşum çok seviyor yılda bir kereden ne olacak sanki biz hiç cips yemiyoruz diyorum.

srplzngl

açıkçası ortalama bir paketi $1,50 olan bir “gıda” beni çok korkutuyor.

Dreamies de whiskas da mars'ın ürünü, ikisini de aynı şirket üretiyor yani. Benim bildiğim kadarıyla böyle.

BalliBadem

@catlover çoğu marka mars ın ürünü misal;
Royalcanin, whiskas, dremies, IAMS, Sheba, pedigree

srplzngl

yurt dışında paketlerin üzerinde whiskas da yazıyor. ve evet hepsi mars çatısı altında.

PandAiluroSena

ben bir sene kadar önce sürekli alıp kullanıyordum bu ödül mamasını, her çeşidini de kullandım bir sorun yaşamadım ördeklisinde de ama sağlıksız olduğunu okuyunca bıraktım almayı.

Ediz09

Bence kediden kediye gore degisir sen az dene

ygiz_mrtt

Ben balıklı kullanıyorum ama nadiren veriyorum. Zaten paket açıldıktan sonra 4 hafta ömrü var sadece. Ödül maması olduğu için kedilere besin olarak değil afferin derken verilmesi gerekir.

kayrae

yani biz yiyoruz tabii ama onların bir gıdım canı var. o kadar katkı maddesi bilmem ne. ne kadar nadir olsa da ben veremiyorum. bir de hazır mamayla besliyorsanız zaten zararlı şeyler yeterince giriyordur vücutlarına. bilemiyorum :(

Ben veriyorum sorun yaşamadım. Ama haftada 2-3 ane belki yiyor. Abartmış olma ihtimalleri var mı?