Furminatör Tarak

merhaba,
bildiğim kadarıyla çok sahtesi olan bir tarak furminatör. 40-50 liraya görüyorum internette ama bildiğim kadarıyla daha pahalı değil miydi? Alacağım ama memnun kaldığınız/aldığınız bir site oldu mu furminatörü?

7 CEVAP

link

yorumlar çok iyi, sizce orijinal mi

Affaccann

Orjinal değil

behcetaydinelli

Ben de bir kaç sitede görmüştüm. Boyutlarına göre fiyatı değişiyor sanırım. 50-100 lira aralığında oluyorlar.
Sanırım özellikle dış parazitleri temizlemede filan faydalı bir alet.

@Affaccann fiyata göre mi söylüyorsunuz bunu

kubra1987

keçemi kumasi

kayrae

link bende açılmadı ama furminatorlerin tasarımı yenilendiği için eskileri uygun fiyata satıyorlar yurt dışında. bu da öyle bir durum olabilir

yck

Orijinallerinin sol üst köşesinde lisans çıkartması oluyor