Samsun İlkadim'da Sahiplenmek İsteyen Olur Mu

EZK

Sahiplendirme ilanı verdim fakat şu an kedi dışarda olduğu için bu başlığı açmak zorunda kaldım. Bu karda kışta dışarda yaşama tutunmaya çalışıyor.. :(

8 CEVAP

LadyAndCat

EZK;
Büyümüş artık bu çocuk sokak kedisi olarakta yaşamına devam edebilir. Yalnız kısırlaştırın. Belediye ücretsiz yapıyor. İki hafta kadar da apartman içinde bakabilirseniz dışarı çıkacak gücü bulur. Ameliyattan sonra sıcak tutmanız gerekiyor...
Zaten şimdi çok soğuk lütfen bırakmayın bu güzel çocuğu :))
Mama ve temiz su verince bir de soğuktan korununca her şey güzel olur.

Cansumuezza

En azından bu soğuklar geçene kadar siz yardımcı olsaniz?

Anonymus552223

Eve alamasaniz da disarda besleyebilirsiniz, saklanacak ve kendini soguktan koruyacak biryerler buluyordur bu yaşa kadar geldiyse

EZK

Aynen öyle.. Tekrar apartmana aldım fakat ne kadar bu şekilde devam edebiliriz hiç bilmiyorum..

muffincookie

Sokak kedileri bir süre sonra ortama alışıyor.Hatta baaıltı eve alınınca stres yapıyor kaçmak istiyor sonra kaçıyorlar.Eğer güzel mama Su sıcak yer eksik etmezseniz gayet güzel olur :)

EZK

Olamıyorum keşke olabilsem.. Evde de kedim var. Dün içeri girdi mama verirken kedim kabul etmedi.

EZK

@LadyAndCat Zaten kısır bir kedi.. :) Daha önce sahiplendirdik evden kaçmış. Ben hiç bırakmıyorum zaten. Gözetiminde.. Daha iyi şartlarda hayatına devam etsin istedim sadece.. Teşekkürler.. ????

EZK

@muffincookie
Belki de sokağa alıştığı için kaçtı, bilemiyorum. Ben kiyamadigim için tekrar sahiplendirmek istedim ama almak isteyen çıkmazsa da yapacak bişeyimiz yok gibi.. :)
Aslında apartmanda sorun çıkarıyorlar. O yüzden biraz da...