Karnı Çok Sis

ayses

Merhaba. Kedimi daha dün aldım. Sokak kedisi olarak yetişmiş. 2 3 aylık anca sanırım. Ama karni cok sis. Dün gece kakasini yapti ama şişkinliği hala var. Ne yapmam gerek açaba? Daha once 5 kedim vardı onlarda böyle bi sorun yaşamadım. Ot yedirsem midesi temizlense iner mi acaba

3 CEVAP

Badems

Muhtemelen paraziti var. Parazit aşısı yaptırmanız gerekiyor, gerekli görürse veteriner size şurup verir ek olarak hergün vermeniz için. Ama bir an önce götürün lütfen, rahatsızlık verir kediye parazit.

ferihaalkan

Parazit tedavisine kadar kendinizi rahatlatmasi icin biraz hint yagi veya zeytin yagi icirebilirsiniz belki sindirim sorunu vardir, burada bir bayan onermisti bana denedim ise yaradi

Maviiruhluu

Parazit asisini gunu gelmeden yaptiramazsin ama veterinere gotur buyuk ihtimal kontil ve sitrax vericektir zaten duzenli kullanman gerekiyor bu ilaclari