Kediyi Eve Nasıl Alıştırabilirim ?

yelfer

Bahçemde 5 6 aylık kedim var eve almak istiyorum ama eve alışık değil eve alıştırmam için ne yapmam lazım eve girince korkuyor

4 CEVAP

kedinin üstüne gitmeyin rahat bırakın evi keşfedicek ve gelip sizle oyun oynamak isteyecektir

Maviiruhluu

Kediyi hic sıkma sal hatta oraya biraya girsin evi gorsun tanisin sonra zaten kendi evin agasi gibi dolasacak :)

Badems

Özellikle bir şey yapmanıza gerek yok, birkaç güne alışır zaten. Bir daha bahçeye koyucak mısınız ama ? O zaman sorun olabilir.

rnt

Rahat edebileceği bir köşeye yatak ve mama koyun girip çıktıkça alışacaktır. Hatta bir iki tane de oyuncuk bırakırsanız daha da dikkatini çekebilirsiniz.