Kedi Tüy Dökmesi

Busrasativa

Merhaba öncelikle 20 gün kadar sehir dısındaydım ve british cinsi kedimi ev arkadasıma bırakmıstım oda çalıştığı için gündüzleri çoğu zaman yanlızdı ve geldiğimde sok oldum kedim deli gibi tüy döküyor heryerimiz tüy yumak yumak dökülüyor sürtünüyor ve direk bacağımızda birsürü kıl oluyor sebebi nedir ve nasıl geçer lütfen yardım edin

3 CEVAP

behcetaydinelli

Sizin eksikliğinizde başka mamalar yemiş olabilir mi? Acaba alerjisi olan başka bir şeyler mi yedi açıkta bulduğu?

Busrasativa

Yok sanmıyorum acaba stresten olabilirmi diye düsündük ama stresten bu kadar dökermi bilmiyorum

Kevserhaksever

Stresten döküyor olabilir evet. Dönemsel tüy dökümü de olabilir şuan benim kedimde döküyor.