Boynundaki Kasinti

kubra1987

kedimin tuy sorunu yok gibi boynunu kasimaya basladigi an haric boynu neden kasinior olabilir

2 CEVAP

LadyAndCat

Cildine bakın kızarık mı kaşıntısı ne boyutta? Ya mantar ya da alerjik.
Yediği mama içinde ona dokunan bir şey olabilir. Fazla mısır, un, tahıl her şey dokunuyor olabilir. Az bir kaşıntıysa büyütmeye gerek yok.
Geçmiş olsun

Kevserhaksever

Gunde 2 3 kere kaşıyorsa sorun yoktur benim kedimde kaşıyor. Ama sürekli kaşıyorsa veterinere götürün ya da siz detaylı bir bakın tüylerine derisine