Açık Mama Kullanan Var Mı?

britishoglum

Açık mama kullanan var mı?

10 CEVAP

BalliBadem

Ben çokca kez kullandım çoğunluklada açık alıyorum

Ediz09

Tavdiye etmem ama alacaksaniz vetereninize danidsin

LadyAndCat

Ayh yok ben almıyorum, alamam da. Ambalajlı ürün hijyenik ve güvenilir geliyor. Açık mamanın içinde ne olduğunu bilmenizin imkânı yok. Riske atamam...

muffincookie

Ben güvendiğim bi petshoptan Reflex Kitten mama alıyorum sokak hayvanlarına sonra bıraktım.Normal ambalajlı ürünler aldım hiç açılmamış.Ambalajlı Mamalar aldım sonra.Daha seviyorum ambalajlı.Her pershopa güvenilmez.Satmak için nayta mamaya tatlandırıcı bile ekleyen bar.Sahte mama satsan var

Istina

bencede bu konuda kritik cevap KESİNLİKLE BİLINEN GÜVENİLİR PET SHOP .. çünkü bu sekilde bilip kullandiginiz bir mama markasinin acigi oldugundan suphe etmiyor insan. bizim pet shop mesela royal canin en buyuk paketten aciyor ve vakumlu posette satiyor acik mama olarak. kapali paketini alip karsilastrma bile yapmadim degil ama sonuç aynıydı..sevgiler..

Yavruyken 3 ay kadar Bir süre kullanmıştım ama ne kadar güvenilir olursa olsun pek tavsiye etmem mama bayatliyor açık durdukça hem içinde ne olduğu belli değil riske atmayın derim

onurtemiz

Güvenilir pet shop olmalı paketi gözünüzün önünde açıp büyük saklama kabına boşaltıyorsa endişe etmeyin. En kötü bayat-tazelik konusuna takılın o da zaten iyi muhafaza edilirse bayatlamaz

Kedimiriltisi

Guvenilir pet shoptan alinmasi gerekir. Ben kullaniyorum.

iameceevans

Benim evimin yanında güvenilir bir pet shop var ordan alıyorum 5 aydır hiçbir sorun olmadı. Öğrenciyim ve harçlıklarımla alıyorum mamayı bu yüzden açıktan başka seçeneğim yoktu. Güvenilir olması iyi denk geldi.

Birdaha da kullanmadım zateno bitince