Pati Sigorta !!

Kevserhaksever

Anket

Yaptırırım
(3 oy)
Yaptırmam
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Pati sigorta hakkında bilinmesi gerekenler

10 CEVAP

Kevserhaksever

Mirtip
Evet neyseki veterinerimiz konusunda şanslıyız gerçekten iyi bir hekim. Bunu dün kedimi kısırlaştırınca daha iyi anladım. En kısa zamanda tüm veteriner kliniklerine gelmesi dileği ile.. :)

Bihtercik
Yani sorulması gerekiyor bence talepte bulunursanız belki faydası olabilir . :)

bihtercik

bizim şehirde anlaşmalı veteriner yokmuş.
yine de yaptırabiliyor muyum?

Mirtip

Anlaşmalı klinikler yetersiz.
İstanbul Ümraniye'de sadece 1 yer var.

Kevserhaksever

Ben başakşehir de oturuyorum ve gittiğim veteriner kliniği anlasmali bu vesile ile öğrendim zaten yeni öğrendim bende bence zamanla çoğu veteriner kliniğine anlaşma gelecektir ve gelmeli de

Kevserhaksever

Bihtercik
Sadece anlaşmalı olanlar yapıyor malesef.

Mirtip

@kevserhaksever
Sanırım bu sizin için bir şans.
Bizim gittiğimiz klinik anlaşma yaparsa, onlara güvenimden ötürü gönül rahatlığıyla sigortayı yaptırırım sanırım.
Şu durumda kedimin psikolojisine göre davranan, neyi sevdiğini neyi sevmediğini bilen hekimi değiştirmeyi hiç düşünmem. Yaygınlaşması konusunda size katılıyorum. Vampir bankalar, sigorta şirketleri böyle bir boşluğu nasıl oluyor da değerlendirmiyor hayret:)

Mirtip

Geçmiş olsun, hayırlı olsun:)????

Kevserhaksever

Çok teşekkür ederim :)

bihtercik

kendi veterinerimiz ile görüşsek acaba kabul eder mi?
sonuçta baya önemli bence