Kedimin Başındaki Yara Hakkında Fikri Olan Var Mı?Yaklaşık 2 Gün Oldu

Yagmur6666

  1. Liste maddesini girin

3 CEVAP

dilaraxx

bence mantar başlangıcı olabilir o yayılma ihtimali var telaşlandırmak istemem ama bir an önce veterinere göstermeniz gerek yani ona benziyor benim düşüncem

Kevserhaksever

Pek çok nedeni olabilir veterinere götürülmesi gerek mantarsa yayılabilir başka birşeyse ilerleyebilir. Burda herkes bir fikir sunabilir ama veterinerde bambaşka bir sebep çıkabilir. Bemce imkanınız varsa vakit kaybetmeyin. :)

Senem066

Benim kedimin de 4-5 aylıkken başladı bu. Kafasını bor yere çarptı sandım. Veteriner mantar ilacı vermişti. Her gün günde bir iki kere batikonlayin orayı. Mantar kremi verirlerse ovalayarak sürün masaj yapın. Tabii büyüyünce oraları kel kalacak kendilerde kroniktir bu tüy dökülmesi oluyor oraları.