Bu Havalarda Kedinizi Nasıl Veterinere Götürüyosunuz ?

Zynpkck

Merhaba abugün kedimin aşı günü ve malesef arabam yok o yüzden toplu taşıma araçlarını kullanmak zorundayım sizce napmalıyım kedim hasta olurmu olmaması için napmalıyım siz veterinere nasıl götürüyosunuz ?

9 CEVAP

bihtercik

ben lepus sırt çantasında götürüyom delikleri az olduğu rüzgar girmiyor battaniyeyle sarıyorum lahmacun gibi jajfkfkfk içinde kayboluyor üşümüyor

Anonymus552223

Hangi aşı?

bihtercik

eğer normal taşıma çantasıysa yine aynı şekilde sarıp sarmalayın battaniyeyle.

ZehraBulutt

Taşıma çantasının etrafına şal sarın, içine de battaniye koyun, üşümez.

esinkirtis

Kafesin içine bataniye ye sarın kafeside büyük mağaza posetiyle veya karton çanta iyi oluyor

BalliBadem

Ben arabayla götürüyorum ama giysi giyebilir bizim öyle bi durumumuz olsa giydiririm evde 3 tane giysisi var bebek zıbınını ufak bi kesme dikmeyle yapabilirsiniz

Baileys35

Bizde araç olduğu halde ben şala sariyorum kedi taşima çantasına koyuyorum .yine de rahat durmuyor .çorabın içine sarmanı tavsiye edebilirim sana .

Zynpkck

Götürdüm bir atkıyla sardım ama tabi onuda çıkardı zaten kısa mesafedeydi ondan pek sorun olmadı cevaplar için teşekkür ederim

Sarptunga

Yaşıma çantasının içine sıcak su torbası üstüne havlu koyabilirsin