Reflex Mamayı Öneriyor Musunuz

dilaraxx

reflex mamayı daha önce kullanmadım kaliteli iyi bir mama mı? daha önce kullanan var mı?

5 CEVAP

bihtercik

soru filtresine reflex yazarsanız eski sorulardan cevap alabilirsiniz.

Korkut21

Ben 5-6 ay kadar kullandım memnun kalmadım dostumuza özen gösteriyorsunız durumunuz da uygunsa kullanmamalı bence

Ediz09

Bence kullanabilirsin

Anonymus552223

4 yil kadar kullandim baslarda problem yoktu ama kedim yaşlaninca cilt problemi başladi degistirdim. Yine de daha pahalisini alamiyorsaniz cok kotu bir mama degil. 15 kiloluk alip sokaktakilere de verebilirsiniz bir kismini

dilaraxx

önerenler vardı da bilgi almak istedim vazgeçtim almayacağım