Mystic Mi ? Golosi Mi ?

ILoveF

Mystic kısırlaştırılmış kedi maması kilosu 12 liraya geliyor. Golosi ise tavuk ve hindili olanı birde tri mix olanı kilosu 15e geliyor. İçerik olarak hangisi daha iyi acaba ? 2 tane kısır erkek kedim var evde beslediğim dışarıyada çıkıyorlar gün içinde. Sokaktada 6-7 tane kedi var onlara da günde 1 öğünde olsa mama veriyorum. Benim için hem içeriği iyi olmalı hem fiyatı max. kilosu 15den fazla olmaması lazım. Bütçem o kadarına el veriyor. Bu iki mama arasında kaldım. Fiyatı böyle olan başka alternatif fikirlerde alabilirim.

2 CEVAP

Bellasmom

İçerik olarak birbirlerine çok benziyorlar hatta Mystic biraz daha iyi. Fakat genel olarak Mystic e karşı bir önyargı var Türk markası olduğu için insanlar mamanın içindeki et oranına inanmıyorlar o yüzden seçim size kalıyor.

ILoveF

Sanırım mysitici deneyeceğim. Küçük paketleri yok ama umarım aldığıma pişman olmam kedilerim sever ve yerler. Elimde patlarsa kötü olur ☺️ Keşke denemek için numune ya da 1-2 kiloluk paket satışa sunsalar