Kopegimin Cinsi Ne Yardimci Olan Herkese Tesekkur Simdiden

Hafif uzun kulaklar arka bacaklari ondekilerden biraz uzun sogukkanli ve hic cana yakin degil arada bir oynuyo her kopek gibi islik calinca kuyruk sallayip kosmuyo falan

3 CEVAP

semihcanakci

her köpek ıslık çalınca kuyruk sallayıp koşuyor mu? Açıkcası sizden öğrendim bunu. Bizimkisine ıslık çalsam suratıma bakıyor ne var gibisinden gel diyince geliyor ama merak etmeyin. Köpeği yeni sahiplendiyseniz alışma sürecindedir yabancılamış olabilir.

tubanur

Sokak köpeği ve bir cinsin kırmasına benziyor ama hangi cins çıkaramadım

PİTBULL KANI VAR KESİN VERDİĞİNİZ ÖZELLİKLER PİTBULLA UYUŞUYOR AMA MELEZ