Fitmin Purity Yavru Kedi Maması

Zeynucka

Merhaba,
Fitmin purity yavru kedi maması elime ulaştı.kokusu çok güzel ve sağlıklı kokuyormuş gibi geldi.şuanlık memnunuz kızım severek yiyor.içerisinde domuz eti olduğunu belirtmekte fayda var istemeyenler için.

19 CEVAP

onurtemiz

Zeynucka :D

Şimdi şöyleki kilo alması açısında kaliteyi düşürdüm. ProPlan Kitten vereceğim Mart sonunda o zamana kadar Purina One yiyor 42₺ diye aldım.

Mama kabı hep dolu. Haftada 2 veriyordum ama bu hafta şey yaptım; bir kutuyu ikiye bölüp iki günde verdim yaş mamayı. Böylece 4 gün yemiş oluyor yaş mama ve azıcık su koyuyorum içine. Kuru mama ve yaş mama karıştırıyorum. Kalan 3 gün sade kuru mama.

Viyo kullandık yeni bitti 7x30
Bu hafta malta başladık.

Viyo’nun içeriğinden dolayı 6 ay kadar yettiğini söylediler ama kilo aldıracak mı göreceğiz hayvan sanki daha da zayıfladı :D
Uzun zamandır da dışsal besin vermedim kefir-bıldırcın yumurtası gibi.
Ben ProPlan Kitten konusunda kararsısızım. Onun yerine RC Mother Baby mi alsaydım bilemiyorum

Zeynucka

Sizin kediye bi baktımda adaş çıktık:) maşallah çok güzel,allah nazardan saklasın.bence kilosu gayet iyi.çok taktıysanız rc baby and mother verin o kesin kilo aldırır.

onurtemiz

Çok takmak değil de iki veteriner (birisi baskıyla söyledi) kitten mama ver kilo alsın dediler. Ben de etrafım da kalıplı kediler görüyorum hep. Bir iki uzmana sordum onlar da dedi kilo aldır diye.
Temmuz sonunda 2,8 kilo çıkmıştı 6-7 aydır kısır ama çok kilo almamıştır bence ellediğim zaman öyle çok fark görmüyorum maksimum 3,5’tur.

Aldığım yerle değiştirsem mi acaba Mother mama daha kilo aldırıcı duruyor ProPlan Kitten a göre

Proplan bagimlilik yapici maddeler iceriyor ND tabii daha iyi ama bunu da kullanabilirsiniz bence ben icerige bakmafim