Kedimin Kilosu

Fel__2

Kedimin kilosu sağlıklı görünüyor mu? ben anlayamıyorum kaç kilo olduğunu da bilmiyorum. Mama aldığım yerde Yavru maması kalmadığı için yetişkin maması almak zorunda kalmıştım bi ay boyunca yetiştin maması kullandı. 4 gün önce tekrar yavru maması aldım bu sefer yavru mamasını iştahsız yemeye başladı. Şuan 8 aylık.

8 CEVAP

LadyAndCat

Fel_2;
Evde tartı varsa aslında tartabilirsin.
Yandan ayakta duran fotoğrafı yok ama kilosu yerinde hatta hafif bir göbüşü var :))
En kısa zamanda veterinere gidin ki çocuğun aşıları başlasın. Parazit tedavileri de olsun.
1 yaşına gelince kısırlaştırılmaya hazır olacak...

Maması gayet iyi ama veterinere gidip bir an önce aşılarına başlanması lazım çok zaman geçmeden fotoğraflardan iyi gibi gözüküyor

onurtemiz

Doktor tartsın önce onu ama bana da dediler Pro Plan kilo aldırıyormuş diye. Yavru ise Kitten mama kullanmaya devam edin iştahı sonradan açılır ya da aldığınız yer de kötü muhafaza edilmiştir bayatlamış bozulmuş tadı kaçmış olabilir mamanın. Haftada iki sefer yaş mama ve Gimcat Multivitamin macun verebilirsiniz

Kaç kilo ve maması hangi marka?

Fel__2

Maması proplan kilosunu bilmiyorum 2 ay önce sahiplendik daha veterinere gitmedik

Fel__2

Haftaya parazit için veterinere gidicez orda öğrenirim herhalde kilosunu. Yandan fotoğrafını da koymuştum yanlışlıkla aynı 2 fotoğraf seçilmiş. Evet kısırlaştırma konusunu da sorucam. :)

onurtemiz

Görseller iyi-normal duruyor kesinlikle öyle zayıfcık durmuyor. Ama zaman tanıyın henüz yenisiniz siz de o da :-) doktorla beraber hareket edin lakin hepimizin ortak dediklerini de kafanızda not alabilirsiniz. Zaman içinde anlayacaksınız neyi nasıl yapacağınızı çünkü onu en iyi tanıyan sizsiniz :-)

Fel__2

Evet haklısınız. Daha 2 ay oldu ama sanki yıllardır benimleymiş gibi bağlandım evladım gibi oldu. ay bugün az mı yedi ay zayıfladı mı diye evhamlanıyorum :D Çok kilolu olması sağlıksız zaten normal olsun yeter benim için :) vitamine bakıcam sağolun