Nd Kuzulu Mama Taneleri Yağlı ?

Zynpkck

Daha önceden nd tahılsız balıklı kullanıyoduk şuan kuzuluya geçtim bugün geldi kedim çok beğendi bu kadar severek yediği bi mama olmamisti hiç ama sanki taneleri yağlı gibi geldi bana bu normalmidir skt 25.06.2021

6 CEVAP

Cansumuezza

Evet Nd Kuzulu ve ordekli oldukça yağlı ve bayılıyorlar :)

Evet ND kuzulu bizde denemiştik çok yağlıydı ama Carlos paşa yemedi her zaman ki gibi çok seçici bir kedi

lwb

Ben memnunum, evet denildiği gibi de yağlı

bihtercik

tüylere etkisi var mı? balıklı kullanıyoruz ve baya dökülüyor

bihtercik

tekrardan soru açmak istemedim buradan sorayım.
kuzu etli kullanan arkadaşlar yazabilir mi?

memnun musunuz?

lwb

Benim kedimin tüyleri hiç bir zaman çok dökülmedi yani evet ya da hayır gibi birşey diyemiceğim malesef:/