Hamile Kediye Malt Verilmesi

Tikos

Kedim hamile. Acaba malt vermemde bir sakınca var midir? Cok arastirdim fakat bulamadim. Simdiden tesekkurler..

7 CEVAP

Verebilirsiniz neden sıkıntı olsunki ama kaliteli bir markanın maltı örneğin gimcat beaphar vb.

Tikos

Cok tesekkurler. Gimcat agzina surmuyor nefret ediyor malesef trixie seviyor baska marka onerebileceginiz var mi?

sarmanbirkedi

Trixie kötü değil

Aynen trixie kötü değil diye duymuştum biopetactive in maltındada şeker yok ama ben Carlos a aldığımda sevmemişti

muffincookie

Ben GimCat Multivitamin kullanıyorum hamile kediye sorun olmadı ve tadını çok sviyor

Tikos

Cok tesekkurler hepsini deneyecegim

Benim kedimde gimcat hiç sevmiyor zoovital seviyor deneyebilirsiniz.