Mystic Kedi Maması Kullananlar Varmı.

Heduman

Mystic kuru kedi maması yetişkin kuzu etli olanı deneyen arkadaşlar varsa gözlemlerinizi ogrenebilirmiyim

9 CEVAP

Numuneyi ben kendi instagram sayfalarından istedim mesaj yoluyla. Bilmeyenler için dursun burda

ILoveF

Mystic Somonlu kısır kedi maması siparişi verdim yeni bakalım. Kullanıcı pek yok sanırım bu mamayı yeni olduğu için. Küçük paketinde yok sanırım piyasada ben 15 kiloluk bulabildim sadece. Umarım sevip yerler ☺️

Anonymus552223

Somonlusunu kullaniyorum 1 ay falan oldu galiba. Simdilik iyi

İçeriği nasıl acaba?%yüzde kaç et var

nidaxu

bende kısır somonlusunu aldım. yarın gelicek. numunesini severek yemişlerdi umarım bir sorun yaşamayız.

sarmanbirkedi

Ben kullanmadım ama içeriği güzel

ILoveF

Ben numune veren bir yer bulamadım malesef 15 kilo sipariş verdim direk. İnşallah yerler :)

Heduman

Evet markanın Instagram sayfasına msj atın dönüş yapıyorlar istediğiniz çeşitlerden numune yolluyorlar bana daha gelmedi bekliyorum sabırsızlıkla denemek için.

muffincookie

İçeriğinde %40 et var.Ben de alacağım sanıım :)