????Yaş Mama????

britishoglum

Merhaba, hep aynı yaş mama markasını mı kullanıyorsunuz yoksa arada bir farklı mı kullanıyorsunuz? Ben kedime pro plan yaş mama ve miglior gatto (bunu çok seviyor) veriyorum. Sizler hangi markaları veriyorsunuz ????????

9 CEVAP

sarmanbirkedi

Yaş mama konusunda dünyanın en seçicisi olan kedim bonacibo sardalya ve ton balıklı yaş mamaya bayıldı

Ben kedime gourmet gold ve arada felix veriyorum ikiside iyi yaş mamalardan

Farklı markalar denemek daha iyi oluyor hem kedicikler aynı şeyi yemekten bikabilirler ben ne yazık ki yaş mama kullanmıyorum tavsiye veremeyeceğim çünkü kedim asla yemiyor nefret ediyor hatta :D

britishoglum

Teşekkür ederim. Ben de farklı markalar denemek daha iyi olur diye düşünüyordum????????

fadime35

Nutri Feline ve Proplan yaş mama veriyorum

bmcat

Schesir, Gimcat, Naturea, Animonda Carny, N&D, KitCat, Nutri Feline.

Cansumuezza

Reflexin yeni çıkardığı essential.olan yaş mamayı da beğendim ben

lwb

Gimcat,schesir, canı isterse nd

ecekirdekci

Her mamanın gerçek et oranı farklı ve taurin miktarı da değişebiliyor, değişik mamalar vermek faydalı olabilir bence de. Gimcat, schesir ve nutri feline kullanıyoruz biz de fakat nutri'nin balıklıları kötü kokuyor bilginize.