Bonacibo

yasminackz

bonacibo markası hakkında düşünceleriniz nedir? kullanan var mı, memnunlar mı ?

10 CEVAP

Anonymus552223

2 yil verdim birsey olnadi demek dogru degil. Genc kedilerde asi mama da versen biesey olmuyor, kötu etkiler ilerleyen yasta cikiyor

sarmanbirkedi

Bonaciboyla ilgili bir sürü şey konuşuldu foruma soru filtresine bonsacibo ya da ********* yazın çıkar

muffincookie

Birde bi komşum sanırım 5yıldır (daha fazla yada z da olabilir) bu mamayı kullanıyor.Bbebekken kitten kullandı imddi kıısırı kullanıyo ve hala çok memnun

Çok kullanan var çok duydum mamayı eğer bütçeniz uygunsa daha iyi mamalar da var fakat yoksa bu da bir alternatif

Natkarat

@ballibadem cümlem düşük olmuş sanırım. Demek istediğim yerli mama tercih edilecekse bonacibo mantıklı demek istedim. Hatta reflex'de bu listeye alınabilir. :)

ezra32

Ben kedilerime 2 aylıktan itibaren 2 yıl bu mamayı verdim. Hiçbir sağlık sorunu ya da deri tüy sorunu yaşamadım. Son bir yıldır farklı bir mama kullanıyorum veterinerim kısır oldukları için artık değiştirme vakti geldi dedi. Çoğu kişi bonacibo beğenmez ama ben bir sıkıntı yaşamadım.

muffincookie

Ben 2 aydır kullanıyorum.Bir çok mama denedim ama hiç biri bu kadar iyi gelmedi açıkçası :)
1.5 aydır bonacibo kitten kullanıyordum şimdi kuzulu yetişkine geçtim.Her ikisindende oldukça memnunum :)

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/35896-raf-omurleri?page=1

Natkarat

Diğer mystic vb. yerli mamalardan birisini tercih etmek yerine bence de bonacibo daha mantıklı. Çok iyi bir mama mı derseniz değil ama bütçe yetersizse şayet kurtaracak bir alternatif diyebiliriz.

BalliBadem

Bonocibo da yerli mama?

Bence orta kalite mamalar dan en iyisi hiç kullanmadım ama veterinerler öyle diyor