Scottish Fold Cinsi Kedimin Sol Gözü Yaklaşık 1 Ayı Aşkındır Sürekli Sulanıyor

Mkrch

Kedimin sulanan gözü için ne yapmam gerekir?

3 CEVAP

Çay veya papatya çayı ile pamukla silebilirsiniz. Veterinerim bana gentagut da önermişti fakat 2.kutuyu bitirdiğimiz halde düzelmedi. Daha fazla vermedik o yüzden. British benim kedim de ve her zaman akıyor. Kanalların tıkanık olup olmadığıyla ilgili bir boya testi yaptıracağız yakın zamanda. Fakat papatya çayı düzenli kullanımda bir miktar azalttı

Mkrch

Çok teşekkür ederim dediğiniz damlayı da kullanmayı düşünüyorum papatya çayıyla birlikte

Mkrch

Gentagutu günde kaç kez damlatmam lazım acaba