Gimcat Vitamin İçindeki Malt Yeterli Mi?

onurtemiz

Merhaba
Daha önce hiç malt kullanmadık. Uzun zamandır Gimcat yemiyoruz. 100 gr Multivitamin alsam hayvan için yeterli olur mu? Midesinde tüyler olabilir çünkü iştahlı bir kedi değil az yiyor. Hasta falan da değil. Rahatsızlık görmedik ne doktor ne ben. Davranışları normal bakışları da.
Malt almak yerine Multivitamin içindeki malt özleri kediye yeterli olur mu?

9 CEVAP

Kevserhaksever

Multivitamin kullanıyordum bende ama kedim kusmaya başladı veteriner tüy kusmaya çalışıyor dedi bizde malt aldık. Şuan iyi hatta tüyleri 3 hafta kullanımdan sonra güzelleşti. Yanı vitamin fayda etmedi malesef tüyleri için.

onurtemiz

Belki de bundan iştahı olmuyordu hiç malt vermedim midesinde tüyler vardır kim bilir. Umarım malttan sonra kilo alır

Olabilir malt çok önemli Carlosda maltı bir gün vermesem hafiften kusmaya çalışıyor

onurtemiz

En yakın zamanda malt alıyorum o halde bir de gelişimine öyle bakacağım çocuğumun

Natkarat

Ben hiç malt kullanmadım. Tüy kusma sorunu da yaşamadık. Mamanız yeterliyse ek malt takviyesine gerek yok bence.

Ben onun yerine kedi çimi kullanıyorum. Mamasindan çok onu yiyor resmen. Ama malt da çok iyi eğer gerekiyorsa alın ama gerekmiyorsa inanılmaz önemli değil.

onurtemiz

Hmm içindeki yetersiz kalıyor o zaman o özler. O zaman büyük Multivitamin ile orta paket malt yeterli olabilir bir ondan bir ondan

Aynen 100 grlık alın vitamini maltı da 50gr alırsınız gimcat iyi marka

onurtemiz

Ben de malt hiç vermedim ama düşünsenize midesinde tüyler biriktiyse ondan az yiyorsa ?