Kedim Kuyruğunu Bu Şekilde Isırıp Kendis Yoldu.neden Olabilir?

Piinaraksu

Veterinere götüremedim daha. Bilgisi olan veya daha önce böyle bir sorunla karşılaşan biri bilgi verebilir mi?

5 CEVAP

Kevserhaksever

Bunu veterinere götürün kötü gözüküyor. Uyuz olabilir mantar olabilir pek çok şey olabilir. Çok geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur..

Ebrarh

mantar olablr kaşınıyodur muhakak tüyleri dökülmüş acil vtee gidin size bulaşmadan

Gokberk39

Uyuz veya mantar olma ihtimali çok yüksek gözüküyor. Bir an önce veterinerinize götürün derim.
Geçmiş olsun.

sarmanbirkedi

Stres veya manidardır siz acilen vete alin

BalliBadem

Kedilere çok fazla tüy dökme engelleyen ürün kullanınca dökülmediği için kendileri yolabiliyormuş tabi o yüzden mi bilemicem