Benim Kedim Katı Mı, Sıvı Mı?

calymath

Anket

kediler katıdır.
(0 oy)
kediler sıvıdır.
(7 oy)
kediler gaz bile olabilir. benin için mahsuru yok.
(13 oy)
gene saçma bir soru daha
(13 oy)
Toplam (33 oy)

Sıvılar hani her kabın şeklini alır ya, şu kedilerin saklanma huyları öldürüyor beni. Her şeyin içine girip saklanabiliyorlar. Bir kedi tencerenin içinde ne arar ya? Gel de kaynatma!

7 CEVAP

bihtercik

sitedeki 727481847 tane aynı sorulardansa sizinkilerini tercih ederim artık.
arkadaş kum önerisi yazıyor cevap gelmeyince "güncel" "!!" yazıyor :D
arkadaşım soru filtresine kum yazınca kırk türlü soru çıkıyor.
AZ ARAŞTIRIN YALVARIYORUM
hazıra konmayın.
bu şikayetimi de buradan dile getirmiş olayım.

ve bu arada kediler uzaylıdır aksini iddia eden de uzaylıdır :D

calymath

@siyammm sırf kediler ve hayvanlar için ayet arıyorum.

sarmanbirkedi

Uf yine saçma sapan bir soru lütfen kimse cevap vermesin

Siyammm

Calymath müslümansanız bir açıp kuran okumanızı öneririm. Bilgi edinirsiniz.
Bithercik çok doğru her gün mama tavsiyesi diye konu açılıyor

calymath

Bu konu başlığını saçma bulan hayvan severler için şuraya bir makale bırakacağım.

'Kediler katı mı, sıvı mı' adında bir bilimsel araştırma yapılmıştır. Konu başlığını saçma bulduğunuz bu araştırmayı yapan fizikçi, bu araştırmasından ötürü nobel ödülü aldı.

https://www.matematiksel.org/kediler-sivi-midir-gercekten/

Mirtip

Açtığınız bu konu başlığını saçma bulmuyorum, çoğunlukla paylaşımlarınızı da saçma bulmuyorum fakat verdiğiniz linkte şöyle bir şey geçiyor:

Ig (değersiz anlamına gelen ignoble kelimesi oynanarak uydurulmuş bir kelime) Nobel ödülleri; Harvard Üniversitesi tarafından Nobel’in bir parodisi olarak tanımlanan, anlamsız, saçma kabul edilen ve yeniden üretilmemesi gereken bilimsel çalışmalara verilen ödüllerdir.

Ha, kediler bazen sıvıdır, bazen gazdır o ayrı:)

calymath

@bihtercik uzaylı mı bilmiyorum ama bazen Allah'ın insanı kedini suretinde yarattığını düşünüyorum.