Kedi Köpek Islak Mendili

Miyysila

Kedim ıslak mendili çok seviyor ne kadar kızsamda gidiyo yalıyo uzaklaştırmak zorunda kalıyorum ama patilerini temizlemek için hayvanlara göre olan ıslak mendili kullanacağım bi sorun olur mu ( sizce neden seviyor)

3 CEVAP

Bellasmom

Patilerini suyla ıslattığınız pamukla silebilirsiniz hatta mikrop öldürmesi için su ile sirkeyi karıştırıp öyle silerseniz daha bile iyi olur.

dilanuysal

sorun olmaz ben kedim için kediler için özel olarak üretilmiş ıslak mendiller kullanıyorum aynı ıslak mendili kız kardeşim köpeği için kullanıyor tabii onla ben aynı sıklıkta kullanmıyoruz o benden daha fazla kullanıyor bahsettiğim ıslak mendil: polarvet kedi köpek temizleme mendilleri

Kedi_12

Sorun olmaz