Uygun Fiyatlı Eşya

Aylagnes

Merhaba kapatmak istediğim kartımda az miktar para kalmış boşa gitsin istemiyorum önereceğiniz bir kedi ürünü var mı (21 tllik) herhangi kullanışlı bir kedi ürünü olabilir

4 CEVAP

BalliBadem

Sokaktakilere mama alabilirsiniz

sarmanbirkedi

Yaş mama alın ya da ödül maması ya da kedi oyuncağı

Arkadaşın dediği gibi gourmet gold alabilirsiniz güzel yaş mamalardan

LadyAndCat

En güzel öneri bence BalliBadem’den geldi :))
Ucuz da olsa bu paraya mama alabilirsiniz. Yaş mama almanızı öneririm sokaktakilere bile alsanız çünkü kuru mama mutlaka yanında su istiyor!! Suya erişmek sokaktakiler için sorun gerçekten.
Küçücük bir iyilik yapmış olursunuz.
Allah kazancınızı arttırsın...