Gimcat Urinary Paste?

Kevserhaksever

bu paste kullanan var mı? Bir faydasını gördü mü? Erkek kedim kısırlaştırıldığı için idrar yolu için en sağlıklısı neyse onu kullanmak istiyorum. Daha önce bu tarz takviye kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. :)

3 CEVAP

Natkarat

Ben öncesinde kullanmaya başladım. Bir sıkıntı yaşamadık henüz halen devam ediyorum. İndirim zamanlarında alıyorum zaten 2 günde bir veriyorum. Bayağı uzun dayanıyor. :) Sadece son kullanma tarihleri çok kısa. Bu sebeple güvenilir satıcılardan alın. Yoksa bitmiş ya da bitmek üzere olan ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

lwb

İşe yaradığına inanıyorum, kullandım

Kevserhaksever

Çok teşekkür ederim:)