Kedimi Gören Varsa Lütfen İletişime Geçin

Aermia

Niyazi kedim 7 aylık 10 Haziran gece 10-11 civarlari arasinda Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Istanbul civarlarinda kaybolmustur duyan goren varsa Allah rızası için iletişime geçin 0541 308 77 56

9 CEVAP

Badems

Haysev e mail atin lutfen, onlar daha cok kisiye ulasmasini saglarlar. [email protected] mail adresleri. Kediniz fotograflari, iletisim bilgileriniz ve nerede kayboldugunu belirtin. Acil konu basligi altinda atarsaniz eger one cekilir yayinlanmasi. İnsallah bulunur

Orda bi sürü kedi var umarım karışmaz :(

patkam

İşAllah bulunur kediniz :(

Aermia

teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin

Whitedog

İnşallah kedini bir an önce bulursun. Dualarımız seninle

sbeyza

Çok üzüldüm gerçekten. Umarım bulabilirsin...

Aermia

@mstezel teşekkür ederim mail attım inşallah cevap verirler

Badems

Yok size donus yapmazlar, facebook sayfasinda yayinlaniyor. Size su an yayinda ilaniniz gibi bi gelir gelir.

senakose

kedini nerede kaybettin belki sana yardımcı olabilirim resimlerini çıkartıp duvarlara falan asarım