Uygun Fiyatlı Matisse Veya Golosi Kuru Mama Satan Site Var Mı?

Dilek2101

5 aylık yavru Kedim için iyi bir mama almak istiyorum ancak öğrenci olduğum için çok çok uçuk fiyatlı olmaması gerekiyor. 10 kg matisse ********'da 259 tl. İyi mi sizce ? Ya da daha uygun satan site var mı ? Veya başka önerisi olan ? Şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

Catloveerr

Evet fiyat iyi yılbaşından sonra yükseldi daha çok. En son **********da 250 TLydi şu an ne kadardir bilmiyorum

Natkarat

Sanırım bu tür petlebi dışındaki alternatif öneriler yasak burada. Size tavsiyem akakçe gibi karşılaştırma yapan sitelerden faydalanabilirsiniz. Yalnız olası skt ile oynanmış mamalarla karşılaşmamak için alırken satan yere ya da satıcıya mutlaka dikkat etmekte fayda var.

Dilek2101

Yorumlarına bakarak almayı düşünüyorum ki alanlar memnun. Matisse 10 kg 259 tl iyi ise almalı mıyım? Kg başı 26 tl civarı oluyor.

fadime35

Golosi mama aldım 3 hafta önce Marka mama dan 7 buçuk kilosu 150 lira

Dilek2101

Yavru kedi için mi ?

Dilek2101

Yavru kedi için mi ?