Kedim Karma Aşı Sonrası Topallaması

artunlu

Merhaba;

Kedin dün karma aşısı oldu ve sonra kedimde topallama baş gösterdi sankı acıyormus gıbı dokundurmuyor birkaçkişi bu sorunu yaşamış lütfen bu durum basından gecenler veya bılenler yardımcı olursa cok sevınırım delırıcem....

2 CEVAP

Veteriner büyük ihtimal yanlış vurmuştur Bi ara benim kedimede yanlış bir yerinden vurmuştu orası yara oldu sonra kabuk bağladı veterinere gittik o kabuk olan yeri kopardı bir daha oradan tüy çıkmadı çıkmazmış zaten öyle dedi

LadyAndCat

Karma aşı birden fazla aşı bileşimi olduğu için ağır gelebiliyor bazı miniklere...
Aşı yeri neresi biliyorsanız orayı elinizle ovun ki aşı dağılsın. Bazen tek bir bölgede toplanıyor dağılmıyor.
Yine de veterinerinize danışın o size en doğru bilgiyi verir.