Köpeğim Ne Kirmasi Sizce ?

Humannur

Anket

Pekinez + cocker
(0 oy)
Pekinez+ ?
(5 oy)
Toplam (5 oy)

Ben pekinez diye aldım ama bu kadar kilolu ve uzun pekinez olmaz diye düşünüyorum. Boyu basın bitiminden kuyruk başına 50 cm , 8.5 kg ..

1 CEVAP

LadyAndCat

Daha çok pomeranian x pekingese kırmasına benziyor ama emin olmak zor.
Kırma olabilir de olmayabilir de.
Örneğin her Yorkshire Terrier minicik değil. Boy boy bu hayvancıklar. Orta büyüklükte olup 7-8 kg’ya çıkanları varken teacup olup çay fincanı kadar olanları da var. Sırf ticarî amaçlı üretilen teacup hiçbir hayvanı önermiyorum çünkü normalden de küçük oldukları için hastalıklara açık oluyorlar. Rüzgar esse hasta oluyorlar şaka değil:))
Güzel ve sağlıklı bir Pekingese köpeğiniz var. Hatta ben melez olduğunu bile sanmıyorum.
Her hayvan aynı olacak diye bir şey yok herkes nasıl sarışın değilse...
O da öyle bir minnoş:))