Kedim Nefes Alamıyor

Eduysll

Kedim daha 2.5 aylık scotish fold en az 1 aydır burun tıkanıklığı var nefes alırken tuhaf sesler çıkarıyor veteriner ciğerleri biraz dolu dedi 1 hfta antibiyotik kullandık ama hapın küçük parçalara bölünmüş hali gbi hala aynı ne yapmalıyım immuneks kullanıyım mı burnu çok tıkalı yardım edin

2 CEVAP

BalliBadem

Ben veteriner değilim o yüzden sorumluşuk kabul etmem ama linzin hasta kedilere çok iyi geliyormuş vitaminle birlikte kullanabilirsiniz

İmuneks kedilerde bağışıklık açmak için bence bu veterinerin tedavisi olmadıysa başka bir veterinere gidin kafanıza göre ilaç kullanmayın fazla doz verirseniz kedi daha da kötü olabilir