Kilosu Normal Mi

yasminackz

1,5 yaşında dişi 3 kilo kilolu mu ?

11 CEVAP

muffincookie

Evet normal bence.Yani benim kedilere vetle rnormal diyor

Bellasmom

8 aylık kedimin kilosunun 2 buçuğa yakın olduğunu düşünürsek bence kedinizin kilosu normal. Çok da tatlı maşallah.

Zeke

Oyy yerim ♡ gayet normal korkmayın ♡

Normal ama size zayıf geliyorsa severken falan bı 300-400gramkadar alsa sorun olmaz normal kiloda olur. Benim kedim de 1.5 yaşında dişi 3.5 kilo

Kediniz dişimi erkek mi? Çünkü dişi ve erkek arasında çok fark oluyor

dilaraxx

normal bence kedinizin kilosu .benimki 2 yaşında ama obur biraz :) 4 kilo . sizin kediniz çok tatlı maşallah :)

yasminackz

Teşekkürler :)

calymath

Eti avuca geliyor mu?
Yoksa kemikleri sayılıyor mu?

yasminackz

Dişi belirtmiştim ????

Minimesi

Bence normal benim 7aylık erkek Ankara kedim var 4kg100gr veteriner normal diyor

yasminackz

@calymath
Hayır etli butlu :)