Kapalı Kedi Tuvaletine Kedim Girer Mi

ardazeybel16

Kapalı kedi tuvaleti aldım fakat kapısını takmadım hiç acaba taksam girer mi? yoksa başka yere mi yapar tuvaletini

4 CEVAP

Bue

Ben kapağı takmayı denedim ama başarılı olamadım maalesef. Ya korkuyor ya da çözemedi kapağın ne işe yaradığını sinir oldu tepkisini de tuvalete girmeyip miyavlayarak gösteriyor kedinizin kolay kolay kumu dışında bir yeri tuvalet olarak kullanacağını sanmıyorum ama denemeniz gerek bunu öğrenmek için..Size başarılar dilerim :)

calymath

Deneyin ne tepki verecek bakalım.

Zeynucka

Ya kendisi çözer yada biraz uğraşırsınız.başka yere yapmaz tuvaletini geldiğinde miyavlar,siz de anlarsınız:)

hcerenk

Ben içine ittiriverip, çıkmaları için de ödül maması gösteriyordum. 5. Denemede çözdüler. 30 dk falan sürdü alismalari.