Orta Bütçe Kedi Maması

ardazeybel16

Arkadaşlar kullanıp memnun kaldığınız uygun fiyatlı kedi maması varmı?

10 CEVAP

Mattise keisnlikle

mavitilki

Orta bütçede en iyi Hills ve Golosi olabilir bence. Proplan da deneyebilirsiniz. Premium mamadır o da.

Bellasmom

Bir fiyat aralığı verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

ardazeybel16

1.5 kg 30tl falan

onurtemiz

1,5 kg 30₺ orta değil bildiğimiz kötü mama kategorisinde.

Purina One 4-5/10 puan bizim gözümüzde. İçeriği çok iyi değil. 60-70 arası satılıyor ama Migros da indirimde şu an 42₺’ye düştü 1,5 kg paket. Fiyat performans olarak 42₺ iyi ve orta halli böyle oluyor. Yoksa gidip 60₺ Purina One’a vermek çok manasız.

Bütçeyi arttırabiliyorsanız arttırın derim. Siz iyisimi büyük paket alın 1,5 paketler alırsanız zarar edebilirsiniz.

Mirtip

Bende hep çikolata istiyor sanıyordum, meğer ambalajıyla oynayacakmış:)

muffincookie

Eğer bütçeniz yoksa
-Profine (kg'si 10 kg alındığında 25 TL)
-Brit (8 kg alındığında kg'si 20 TL)
Eğer bunlara bütçeniz yok ise yagolosi ya da yeni çıkan MyStic mama(ben de deneyeceğim)

Shewky

Bütçenize göre size önerebileceğim mama Prochoice olur.

Sselin1

Golosi, felicia yada brit alabilirsiniz.

Mirtip

Yanlış konuya yazmışım, çok afedersiniz:)