Kedim Tuhaflaştı

Arkadaşlar 7 aylık bir kedim var. Dün birden tuhaflaştı herşeyden korkmaya başladı az hareket ediyor bir yere kirleniyor 2 saat izliyor, ne olmuş olabilir hasta mıdır veterinere götürmelimiyim

2 CEVAP

Badems

Kitlenmesi normal bir yere, bizimkini oynatamiyoruz bazen yerinden aldigimiz halde yine ayni yere gidip kitleniyor, kedi iste. Birden biseyden korktuysa eger onun etkisinde kalmis olabilir, bence gecici bir durum bu siz ilginizi gosterin ona, oyun oynayin. Veterinerlik bir durum oldugunu hic sanmiyorum ama icinizin eahat etmesi acisindan telefonda acabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevabınız için