Dişi Kedi İdrar Kesesinde Taş

Ecerana

bugün fakülteye kedimi götürdük ve taş olduğu ortaya çıktı ameliyat ile onu alacağız dediler bir de hills ve advance in bu rahatsızlık için maması varmış ama içerğinde tavuk var tavuk da benşm kedime dokunuyor aranızda kedisi bu hastalığa yakalanmış kişiler var mı hangi mamaları yiyorlar tedavi süreci nasıldı yazar mısınız kedim için çok endişeleniyorum

2 CEVAP

Ben tamamen ev tipi beslenmeye geçin derim. Evde kendiniz etli ve balıklı yaş mamalar yaparsınız ve bu en iyi tedavi bence. Zaten taş oluşumunun sebebi az sıvı alımı. Bulabilirseniz kızılcık çok iyi geliyormuş.

Ecerana

Ev tipi beslenme dediğinix çiğ beslenme ise eve düşünüyorum ama emin değilim cesaret edemiyorum ama ev de pişmiş kediye özel tarifler ile yaş mama yapımı diyorsanız o olabilir ama doğru bi beslenme çeşidi mi bilmiyorum