Kedim Kapalı Kum Kabından Çıkmayı Çözemedi Neyapmalıyım

Minimesi

Anket

Eğitmen gerek
(2 oy)
Normal alışması gerek
(7 oy)
Hiç bilmiyorum
(0 oy)
Problem var
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Arkadaşlar dün kedi me kapalı kum kabı aldım ama içine girip çıkmayı çözemedi cama pati atıyor sallanıyor ama girip çıkamıyor ne yapmalıyım eğitmenin bı yolu varmı yada normal mi yavaş yavaş mı alışcak

8 CEVAP

kayrae

bir süre kapaksız ya da kapısız kullanın.

Zeynucka

Evet kapaksız yada kapısız kullanın bir süre,arada patisini siz ittirin görsün açabileceğini.içeriye girip de açamazsa siz açın.biraz uğraşmak gerekiyor ama kızıma bu şekilde öğrettim.

hcerenk

Ben içine ittiriverip, çıkmaları için de ödül maması gösteriyordum. 5. Denemede çözdüler. 30 dk falan sürdü alismalari.

Ama hala inatla kapıya pitpitpit vurup oynuyorlar.

yasminackz

Bizimki de vuruyor biraz kapıyla oynuyo öyle çıkıyor ????????

Firfir1

Ben lazerle alıştırmıştım onu da deneyebilirsiniz ilk önce kapısına lazeri tutup içeri girmesini sağladım daha sonra da lazeri parkeye tutup dışarı koşmasını sağladım böylelikle ilk denemede öğrendi ????

LadyAndCat

Minimesi;
Kapalı tuvalet şart değilse açık tuvalet kullanın? Tuvaletini de banyoya koyun , kedi paspası da ohh mis :))
Çocuk bilememiş çıkışı.
Neden stres olsun ki çiş, kaka diye.

NidaE

Ben poposundan itip içine girmesini sagladim sonra mamayi gosterdigimde kendi cikti ayni seyi 4 5 kere tekrar ettikten sonra bu sefer kendi oynamaya basladi benim icin 2 3 dakikalik bir surecti ogretmek.

Kubyusbaskent

Bizimki meraklı taziye olduğundan buna gerek kalmadı lakin ben giriş kapısını yukarıya kaldırdım 1gun sizde yapabilirsiniz isterseniz. Kediler akıllı varlıklar ödül maması vs vermenize şahsen gerek yok opsiyon sunun. Buna ragmen girmiyor sa kedinizi ilk defa geliomus gibi kumu gösterin patileriyle kumu eseletin kolay gelsin :)