Beyaz Kopuk Kusmugu

Mirnaklar

Merhaba benim kedim 1.5 yasinda cam acikken sogukda baya oturdu sonrasi hastalandi vete gittik enfeksiyon ignesi yapti lenf bezleri sismis dedi kedim cok halsiz her beslenmesinde beyaz kopuk kusuyor ve hiriltisi cok var 3 gundur igneye gidiyoruz hala duzelmedi dahada kotu oldu ne yapmam gerek

4 CEVAP

Sürekli veterinerle irtibatta bulunun. Gelişmeleri vet e mesaj atın veya arayın eviniz yakınsa kliniğe gidin. Sürekli kontrol edin yani zor bir dönemden geçiyor yanında olmak en iyi şey olur.

TATA4242

Bir şey olmaz kolay atlatır,yemezi ve içmesinde bozukluk olur ise, iştahı kesilirse ve idrar veya tuvaletinde farklılık var ise(üşütmeye bağlı ishal görülebilir)kusmada bundan kaynaklı.En önemlisi eğer sürekli uyuyor ve evde koşturmuyor ise veteriner hekime tekrar götürün.Kediler bacağı kopsa bile yerinden kalkan gezen uzaylılar ve kimse onları yatağa bağlayamaz.Yani bu saydıklarım var ise farklı birşey olabilir.Narkozun etkisinde bile koşan zıplayan canlı onlar,merak etmeyin ve korkmayın,kısa sürede atlatır.

@tata4242 güzel cevapladınız ????????????

Bue

Geçmiş olsun. Ağır bir hastalık geçiriyor durumunda iyileşme yoksa geç kalmadan tekrar veterinere götürün. Umarım zamanla eski sağlığına kavuşur.