Eskişehir De Kedi Tuvaletine İhtiyacı Olan Var Mı?

PsLuna

Kedim iri ırk olduğu için xxl kum kabına geçtik elimde 2 tane kedi tuvaleti var. Tertemizler sürekli kum poşetiyle kullanıldılar. Biri standart boy açık elekli sadece 15 gün kullanıldı, diğeri relax yarı kapalı önü paspaslı kedi tuvaleti. İhtiyacı olanlar lütfen iletişime geçsinler.

4 CEVAP

Yeni aldığınız kum kabının linkini ya da fiyatını söyler misiniz?

LadyAndCat

Süpersiniz :))
Birilerine faydalı olmaya çalışıyorsunuz tebrik ederim.
Ankara gibi yakın şehirler de olur karşı ödemeli kargo yaparsınız ;)

Dilek2101

Özele bakar mısınız ?

PsLuna

O kadar büyük ambalajın desi si fazla olur astarı yüzünden daha pahalıya gelir o yüzden Eskişehirden alabilecek arkadaşlara ulaşması daha sağlıklı
@ladyandcat bunlar normal davranışlar tebriklik bi şey yok
@kirpiklihunicik maalesef linki yok evime yakın bir petshoptan 55 liraya aldım eni 45 cm boyu 65cm derinliğini ölçmedim İnternetten bakarken boyutları belki işinize yarar