Uzun Tüylü Kediler İçin Kedi Tarağı

mavitilki

Merhaba, kedilerim uzun tüylü ve son zamanlarda tüy dökmeye başladılar. Eldiven tarağım vardı ancak plastik resmen hayvanları statik elektrikle dolduruyor ve onlar da rahatsız oluyor. Önerebileceğiniz iyi bir tarak var mı?

4 CEVAP

hcerenk

ben furminatör kullanıyorum. çok iyi tarak ama resmen sonu yokmuşçasına tüy çıkarıyor. durup düşünüyorum acaba yoluyor mu bu kedileri diye. nefis tüy topluyor.

mavitilki

Teşekkür ederim

mavitilki

Gören başkaları da cevap yazabilirse çok sevinirim

LadyAndCat

Furminatörün bir özelliği de tüyleri kesiyor olması. Uzun tüylü kediler için olabilir ama kısa tüylülerde önermem. Ben kısa tüylü kızım da kullanamadım.
Bilgi: Uzun tüylü kediler daha az tüy döküyor. İlginç ama gerçek:)